Ansatte i LMI - Legemiddelindustrien
Hopp til innhold

Windows: Hold 'Ctrl'-tasten nede. Trykk '+' for å forstørre eller '-' på tastaturet for å forminske tekst.

Mac: Hold 'cmd'-tasten nede. Trykk '+' for å forstørre eller '-' på tastaturet for å forminske tekst.


Ansatte i LMI

Karita Bekkemellem

karita@lmi.no

Telefon: 23 16 15 09

Administrerende direktør

Lars Alnæs

lars@lmi.no

Telefon: 901 95 728

Sekretariatsleder i Rådet for legemiddelinformasjon.

Arbeider med regelverket for markedsføring av legemidler.

Lisa Bergestad

lisa@lmi.no

Telefon: 467 91 427

Grafisk designer. Ansvar for visuell profil, grafisk design og layout,

samt administrativt arbeid for Rådets sekretariat.

Katrine Bryne

katrine@lmi.no

Telefon: 993 54 709

Seniorrådgiver. Jobber med forskning og næringsutvikling med fokus på kliniske studier.

Har også ansvar for fiskehelse.

Kari Brænden

kari@lmi.no

Telefon: 930 19 033

Ansvar for drift av nettsider, sentralbord, resepsjon, kurs og konferanser.

Arbeider med LMIs internett og ekstranett samt medlemsregistrene.

Kjetil Evensen

kjetil@lmi.no

Telefon: 992 96 738

Økonomisjef for LMI-gruppen.

Ansvar for personalpolitiske og administrative spørsmål.

Eline Feiring

eline@lmi.no

Telefon: 480 43 137

Kommunikasjonsrådgiver.

Eckart Holtz

eckart@lmi.no

Telefon: 909 15 552

Seniorrådgiver. Arbeider med rammevilkår og lovverk knyttet til utvikling, godkjenning og produksjon av legemidler samt næringsutvikling på legemiddelområdet.

Inge Johansen

inge@lmi.no

Telefon: 906 07 037

Seniorrådgiver. Arbeider med rammevilkår og lovverk knyttet til utvikling, godkjenning og produksjon av legemidler, næringsutvikling på legemiddelområdet samt bivirkningsovervåkning og kvalitet.

Monica Larsen

monica@lmi.no

Telefon: 482 67 572

Seniorrådgiver. Arbeider med rammebetingelser for forskning og utvikling og næringsutvikling på legemiddelområdet.

Espen Snipstad

espen@lmi.no

Telefon: 913 35 106

Kommunikasjonssjef. Arbeider med samfunns- og pressekontakt.

Ansvar for internett og ekstranettsidene.

Hege Uglebakken

hege@lmi.no

Telefon: 997 48 660

Seniorrådgiver. Arbeider med næringspolitikk. Koordinerer møte- og foredragsforespørsler.

Erling Ulltveit

erling@lmi.no

Telefon: 957 58 409

Seniorrådgiver. Arbeider med legemiddelpolitiske saker, refusjonsspørsmål, distribusjon og spørsmål knyttet til reseptfrie legemidler

Line Walen

line.walen@lmi.no

Telefon: 415 49 512

Seniorrådgiver. Arbeider med helseøkonomi og finansiering av legemidler.

Del saken: